| anonimguy3 a întrebat:

As vrea sa imi esarfa si sapca din jocul Watch Dogs, ca a lui Aiden Pearce. Intrebarea mea e: daca il cumpar de la Ubishop sau amazon, cum voi primi coletul?

2 răspunsuri:
| zoltan119 a răspuns:

Il primesti prin curier. Daca il livreaza din strainatate atunci poate dura in medie chiar si 3-4 saptamani livrarea.

| rary112199 a răspuns:

Am vrut si eu acum sa dau precomanda pentru Watch Dogs 2 The Return of Dedsec Edition si am aflat de la Ubisoft Support ca ei nu livreaza si in Romania...
Intrebare : Tu ai reusit sa le iei de pe UbiShop?