| droid96 a întrebat:

As vrea sa ma apuc de un MMORPG. Cum vi se pare World of Warcraft? Am auzit ca versiunea originala, cea pe care o cumperi de la magazin difera de cea pe care o descarci de pe internet. E adevarat? Daca da, prin ce?
Funda celui care ma lamureste big grin

2 răspunsuri:
| buffa a răspuns:

Desigur ca e diferita! pentru ca cea ce o cumperi 1. Are licenta, e originala.
iar ce-a downloadata de pe internet este ca un RIP, RepaCK cum s-ar spune, Adica e modificata, si anume optiunile din joc!

| KinekT a răspuns:

Pai nu stiu care e diferenta dinte versiunea cumparata si cea downloadata dar gameplay-ul este la fel si mmorpg-uri ti-as recomanda 4story....metin2...