| Shi_Atat_Alex_1974 a întrebat:

As vrea sa ma apuc de YouTube, de ce sa ma apuc, gaming vlog?
Spuneti-mi!

Răspuns Câştigător
| WaterDrop a răspuns:

Gaming va avea mereu vizualizari daca esti la curent cu cele mai populare/noi jocuri si iti vinzi bine "marfa", gen sa fii amuzant, sa nu bati campii prea mult, sa te pricepi la acel joc.

3 răspunsuri:
| SilviaDulcik a răspuns:

Cum ai ajuns sa scrii in acest fel?
"As vrea sa ma apuc de YouTube"
Cum sa te apuci de Youtube? Sa te agati de el, sa il citesti ca pe o carte?

Correct se scrie : "As vrea sa imi fac un cont pe Youtube si nu stiu ce sa contina filmuletele mele".

Ai incredere in mine, daca vrei sa ai succes in viata si sa fi respectat, incearca mai intai sa gandesti altfel.

Viata de "gamer" implica mult mai mult decat Metin2, Minecraft si CS:GO.
Trebuie sa joci si cateva jocuri mai necunoscute (care sunt bune, bineinteles) precum : seria METRO, seria STALKER, Path of Exile, seria Saints Row, Indigo Prophecy, Rainbow Six (acelea mai vechi), seria The Elder Scrolls, seria Fallout (chiar si cele vechi).
Pentru aceste jocuri ai nevoie sa stii bine limba engleza.

Iti urez mult succes in viitor.

| AntoniSoulesOne a răspuns:

Gaming dar iti trebuie pc de gaming.

| alii98 a răspuns:

Daca faci gaming si este calitate destul de buna cu jocuri noi, vei primi vizualizari repede