| Soare_Alexandru_Alin_1994 a întrebat:

As vrea sa ma joc si eu Minecraft cu prietenii mei in LAN pe o mapa SkyWorld...
Am dezactivat firewall, am hamachi le am dat ip-ul si portul si nu se pot conecta la server... server-ul il vede dar nu se poate conecta
Si eu am intrat in 2 minecraft-uri si mi spune ca si lor, sa repornim minecraft-ul
Ce ar trebui sa fac?
Am router wireless are ceva?

1 răspuns:
| Intrebator12345 a răspuns:

Este din cauza la wireless daca aveai conectare directa sa nu fie de la wireless iti mergea fara problem.
Nici eu nu am rezolvat problema.