| AnonymousCLL a întrebat:

As vrea sa stiu si eu daca folosesc Facetime-ul de pe iPhone si vorbesc cu cineva, costa?

4 răspunsuri:
| rapp2020 a răspuns:

Uita-te pe appstore daca csotawinking

| RareşTPUro a răspuns:

Da, costa... In momentul in care ai o cartela o sa iti ceara sa activezi functia FaceTime iar daca accepti, telefonul va trimite un mesaj international catre echipa Apple prin care iti inregistreaza telefonul catre serverele care iti pun in aplicare apelurile de tip FaceTime.

Daca esti pe cartela si nu ai credit nu te lasa sa activezi aceasta functie.

Deci acest mod de videoapel costa.

| ThomasMartin a răspuns:

Nu, dar iti trebuie internet.

| robysonyk a răspuns:

Daca si el are aplicatia aia sau iPhone la fel atunci nu costa. Asa imi amintesc ca si unchi mei vorbeau asa cu iPhone-ul