| GoodBoyLoveGirl a întrebat:

As vrea un metin 2 de genul Apollo metin2 dar sa nu aibe buguri va rog mersihappy

Răspuns Câştigător
| Adi_2195 a răspuns:

Dinamik are rate 500+ nu e chiar ca apollo dar. are king1, king2 multe altele preturi asa si asa http://dinamik.ro/mt2gs/ uite asta site. Sper sa iti fie de ajutor (Funda pls?:o3)

3 răspunsuri:
| Adi_2195 a răspuns:

Http://s1.transfer.rol.ro/f78cc13a489a5a0cffa53e6ab1d25dbd.html uite asta e link`ul nu e pe megaupload epe fileshare parca oricum, daca dai downlaod si se downloadeaza in2 sec dai cancel si mai dai download o data si gata momentan sv e inchis pentru maxim 2-3 zile pentru ca s-a dat restart sa mai modifice clientul dar o sa revina si o sa fie mai super :D:D:D

| GoodBoyLoveGirl explică:

Adi da-mi te rog site megaupload de unde descarc dinamikulbig grin