| boss69mrs a întrebat:

Astept pareri despre wishlist ul asta
PC 4000 Lei
As vrea sa stiu daca ma tine sursa si daca as mai putea reduce pretul
Http://www.pcgarage.ro/vizualizare-wishlist/1966284/

1 răspuns:
| Cliar a răspuns:

Http://www.pcgarage.ro/surse/super-flower/sf-550k12xp-550w/ Detin eu sursa asta si duce un fx 8350 ( 125w ) si un r9 390 ( 325-350w ) fara probleme + 4 ventilatoare in carcasa. Chiar daca nu are certificare este foarte buna, mai ales ca este si semi modulara ce te va ajuta la wire management si air flow. Si desigur vei reduce si pretul ajungand la fix 4000 lei cred