| Ogorinio a întrebat:

Ati jucat project blackout? daca da imi spuneti cum iau armele de pe jos? adica omor pe unu ia cade arma pe ce apas ca sa eu iau? dau funda si vot

Răspuns Câştigător
| Anndrreiiutta a răspuns:

Crede ca trebuie sa apesi pe "z". Succes. pa pa

2 răspunsuri:
| Airo_alex_1998 a răspuns:

Nu eu joc acest joc
Si nu poti sa iei arma de la adversar decat din echipa tabig grin Succes.

| 10Eddys10 a răspuns:

Salut,eu joc Project Blackout si am cam aceeasi problema...din cate stiu trebuie sa apesi pe ''G'' pentru a-ti da jos arma si apoi o iei pur si simplu (dar trebuie sa fie ''Bomb mision'' sau ''Eliminate'' pentru a putea lua arma...)