| CodeLights a întrebat:

Atunci cănd joc Diablo 3 am lag uneori, este un lag abia sesizabil dar uneori este tare enervant acest lag fiindcă pare că se accentuează ușor mai tare și devine enervant, ok configurația mea este una zic eu destul de bună :
Intel core i5 2,67ghz
gtx 460
hard 32 mb si 7200 rpm
mb de 450 de lei, deci este una zic eu destul de bună
6 giga memorie ram frecventa 1333
Aș dori răspunsuri din partea celor care chiar se pricep și au jucat jocul!
Menționez că un răspuns copiat după google nu mă ajută căci am cam citit tot despre acest ușor lag enervant!
De asta am să va rog să primesc un răspun doar de la cei care chiar au jucat acest joc și consideră că mă pot ajuta cu un sfat!

2 răspunsuri:
| bz06kou a răspuns:

Si mie imi face asa uneori.Incerc sa dau cu niste pasta termoconductoare pe procesor si sa ii reinstalez windowsul.Incearca si tu, poate va merge.

| GamerulUnicat a răspuns:

E normal sa mai ai si lag pe jocuri dar incearca sa dai setarile la minim si totul va merge mai bine.