| Cristian2003 a întrebat:

Atunci cand vreau sa intru pe Minecraft imi arata pentru doua fractiuni de secunda sigla Minecraft pe ecran si-mi dispare! Ajutor!

5 răspunsuri:
| SonicAndrei a răspuns:

Reinstalează-l.

| Cristian2003 explică (pentru SonicAndrei):

Am facut-o si tot nu merge!

| SonicAndrei a răspuns (pentru Cristian2003):

Înainte îți mergea Minecraft? Ai java? Poți încerca și să iei jocul din altă parte.

| Cristian2003 explică (pentru SonicAndrei):

Imi mergea inainte, dar acum nu se mai deschide, dar am Java

| SonicAndrei a răspuns (pentru Cristian2003):

Dacă mergea şi înainte înseamnă că problema a apărut pe parcurs. Nu ştiu ce ar putea fi, în mod normal nu se întâmplă ciudățenii din ăsta. Ai vreo idee care ar putea fi cauza?