| νєησм a întrebat:

Auziti, am downloadat de curand Counter Strike Source si habar n-am cum sa imi schimb numele nu este la multiplayer acolo nici o casuta ca la alte Cs-uri sa iti schimbi numele ma ajuta cineva plzsad. Tin sa zic ca e Counter Strike Source, nu 2010 nu 2011 decat Counter Strike Source simplu multumesc dau funda.

8 răspunsuri:
| NIMENII a răspuns:

Intri in consola apasind butonul "~" si scrii: name ion vasile ghiorghe sau ce nume vrei tu si enter

| Freshh a răspuns:

Intri in folder-ul unde ai instalat CS-ul si intri in rev.ini si te duci unde scrie PlayerName.Acolo iti schimbi numele.

| gViNt a răspuns:

Inseamna ca ai luat versiunea de Orangebox.Intra la setari,multiplayer, advanced si jos pui numele.Ori, intri in fisierul cu jocul si trebuie sa fie un fisier rev sau rev.ini.Intri in el si la Playername pui numele tau si salvezi.

| gViNt a răspuns:

Deschizi consola si scrii: setname R3dSc0rP1oN, sau ce nume vrei tu.

| DanielPH a răspuns:

Ca sa iti schimbi numele trebuie sa fi logat pe Steam adica : Numele pe Steam : Tuc_98
In joc numele : Tuc_98
Acum dac nu ai steam apare numele NonSteam.

| thelordoftime a răspuns:

Cauta la settings si apasa pe optiunea multiplayer apoi unde scrie player scrii numele pe care il vrei big grin

| SoURc3_1437 a răspuns:

Incearca sa scrii in consola name si numele sau schimbal sin confighappy Funda?

| SoURc3_1437 a răspuns:

Incearca sa schimbi numele din consola scriind name si un nume sau din config! happy Funda?