| Klaudiu_5204 a întrebat:

Auziti,am si eu o intrebare pentru cei care joaca Dragon City pe FaceBook:daca combini 2 Legendary Dragons adica doi dragoni din aia verzi cu globuri in maini nu toata categoria legendary dragons,este posibil sa iti iasa si alt tip de legendary dragon:mirror, crystal sau wind?

2 răspunsuri:
| MoiseIonutz a răspuns:

Ba da ar fi posibil, un prieten a combinat 2 crystal dragons si i-a dat legendary!

| Andy50 a răspuns:

Nu e posibil, daca combini doi dragoni de acelasi fel ati iese tot ala