| AzzOreL a întrebat:

Auziti,va rog imi puteti spune de unde sa iau un hack nou, nevirusat si sa fie bun pentru metin2 ro. Daca puteti sa imi explicati si cum se instaleaza sau ce trebuie sa ii fac sa mearga.

Răspuns Câştigător
| Tavy100 a răspuns:

Nu ai cum sa downlaondezi un hack pentru metin2ro care sa funcitoneze. Ei au valvele antihack foarte bune + ca ei cunos peste 97% din hackurile funcitonale. Daca ai vrea un hack bun, nevirusat ar trebui sa il faci tu, dar in maxim, dar MAXIM o luna vei fi detectat si vei lua BAN permanent.

1 răspuns:
| AzzOreL explică:

Dar eu am avut multi hack si nu am luat ban dar dupa mentenanta nu mai merge