| Danyee a întrebat:

Azi am incercat sa pornesc PC-ul si nu merge,adica porneste o secunda,apoi se opreste instant si repeta acelasi lucru pana cand il scot din priza sau opresc sursa, ce pot face sa mearga iar?

4 răspunsuri:
| justanotheruser99 a răspuns:

Si mie mi s-a întâmplat așa și am chemat pe cineva sa mi-l repare. Mi-a zis ca daca se mai întâmpla, trebuie il scot din priza si in același timp sa țin apasat butonul de pornire pentru 2 minute. A mers. Sper sa te ajute si pe tine happy

| KenWooD123 a răspuns:

Poti verifica in Event Viewer, te interesezi dupa tipul de windows ce il folosesti si gasesti solutie.

Exemplu, how to open event viewer windows 10.
Apoi trebuie sa fie niste note cu erorile prin Custom Views - Administrative Events.
Exemplu, https://postimg.org/image/a3escketl/.

| Danyee explică:

Nu a mers

| Danyee explică:

KenWood,calculatorul nu porneste, cum ar trebui sa folosesc event viewer?