| anaconda26 a întrebat:

Ba de ce la counter strike1.6lant final imi arata tot tot in afara de Quit, options, find server si play game ce pot sa fac daca ma ajutati dau fundita va rog am mare mare mare mare nevoie de voi va rog frumoscrying

Răspuns Câştigător
| KillingFrenzy a răspuns:

Descarca alt Cs nu conteaza apoi intri in folderul unde il ai instalat(ex:E/CS 1.6/cstrike/Resources/copiezi totul) apoi intri in cs lant(ex:E/Cs 1.6 lant/cstrike/resources/stergi tot de acolo si inlocuiesti cu cele de la cs-ul anterior) BAFTA!