| catalin170102 a întrebat:

Bai fratilor laughing
Nu stiu de ce dar in ultimul timp mi-a venit asa brusc o pofta de metin =) ( please no hate ), nu am fost eu jucator prea bun/mare de metin adica pe ro am jucat doar pana la lvl 15. Am jucat mai mult pe cele private - pvp, pvm easy.
Vreau si eu un server de metin ( da, normal ca privat ) sa fie de tit pvp, pvm ( un pvm nici greu sa stai 2-3 ore pentru un level, dar nici ca pe alea full pvp ) intelegeti voi...Pana aici nimic foarte greu, doar ca nu am chef sa intru iar sa stau cerc deoarece sunt multi jucatori cu moduri sau care sunt foarte vechi si arunca iteme importante pe jos si chestii, de exemplu : Metin2Epical ar fi fost mult mai fain daca nu existau modurile...Doresc un server ca si Metin2Fun ( acela vechi, cu multi jucatori - jucam pe serverul ala acum 6-7 ani cred happy ). Sper sa aveti voi servere ceva ca eu nu am idee nici sa mai joc.dar ma descurc eu happy
Multumesc anticipat!

2 răspunsuri:
| barbutxxx a răspuns:

Metin2Stars Metin2GameIasi Metin2steel

| Overthelimit_Metin_2000 a răspuns:

Incearca noul server Metin2Anaconda si nu te vei plictisi deoarece:
1)Serverul este PVM-PVP cu rate de 800% la drop yang, itm si exp, iar fierarul (prietenul nostru cel de nadejde) are rate de reusita ca pe ooficial (pentru a da un strop de dificultate pe server)
2)Max lv 250, pct la status 105, fereastra cu toate bonusurile implementata (iti spune cat %ai hh pe tine, anti war/saman/sura...) max pv pe armuri este 8k.
3)Toate temnitele implementate, arme/armuri...+9 la magazin general si la negustorii
4)Toate itm de + le gasiti la Cetateanul turmentat, nu avem Lycan implementat deocamdata si se pot face P-uri la lv 70 fara nici un fel de stres!:)))
LINK DOWNLOAD:http://dl1.fzn.ro/download/MT2Anaconda.rar
LINK SITE INREGISTRARI:http://metin2anaconda.tk/
Oferim GM celor care ne ajuta la popularea serverului.
! VA ASTEPTAM IN NUMAR CAT MAI MARE!