| DavidozaurusMember a întrebat:

Bauna TPU! Imi spuneti si mie va rog frumos un joc mai de 10 11 ani cu masini si cu linkul de downloadat. Primul raspuns bun va vi premiat cu o funda

1 răspuns:
| Derbedeu24 a răspuns:

Parerea mea este ca nu exista jocuri pentru varsta de... daca copilu ii place acel joc sa il joace. Lasati copilu sa joace ce vrea cu prietenii, ps: i-as recomanda multi-player sa se intalneasca cu prieteni sa faca o gasca etc stiu ei mai bine. ex de jocuri: metin2, 4story, counter-strike 1.6, sunt multe etc eu le-am spus pe cele mai jucate din europa

Pentru toti jucatorii de counter-strike 1.6 connect cs.playcs.ro (un sv nou facut spunetile si prietenilor)