| AidaIoana a întrebat:

Bonusuri perfecte metin2 PVP. Salut. Ma poate ajuta si pe mine cineva cu bonusurile pentru un metin2PVP, adica eu am un War si nu stiu care sunt bonusurile perfecte pentru iteme...ce ar trebui sa imi pice pe arma, coif, armura, papuci, coif, bratara, cercei si colier.Dau funda >big grin

Răspuns Câştigător
| EMKing a răspuns:

Uite sper sa te ajut cu ceva daca este vorba de bonusuri este usor
Pentru Sura:
Colier : pv, pumnal, sabie, 2maini, sageti(daca nu sunt playeri cu sageti pune critik)
Cercei :
sabie, pumnal, 2 maini, sageti, hh ( semi-om)
Papuci : pv, pumnal, sabie, 2maini,sageti(daca nu sunt playeri cu sageti pune critik)
Bratara :
pv,magie,hh(semiom),patrunzatoare,foc
Scut :
Int,hh,imun, reflexie
Coif :
magie, hh, regenerare pv, foc, otrava
Armura :
pv, sabie, pumnal, 2maini, sageti (daca nu sunt playeri cu sageti pune reflexie)
Arma :
Int, patrunzatoare, hh, critic, putere(str)

Pentru Shaman:
Colier : pv, pumnal, sabie, 2maini, sageti(daca nu sunt playeri cu sageti pune critik)
Cercei :
sabie, pumnal, 2 maini, sageti, hh ( semi-om)
Papuci : pv, pumnal, sabie, 2maini,sageti(daca nu sunt playeri cu sageti pune critik)
Bratara :
pv,magie,hh(semiom),patrunzatoare,foc
Scut :
Int,hh,imun, reflexie
Coif :
magie, hh, regenerare pv, foc, otrava
Armura :
pv, sabie, pumnal, 2maini, sageti (daca nu sunt playeri cu sageti pune reflexie)
Arma :
Int, patrunzatoare, hh, critic, putere(str)

Pentru Razboinic:
Colier : pv, pumnal, sabie, 2maini, sageti(daca nu sunt playeri cu sageti pune critik)
Cercei :
sabie, pumnal, 2 maini, sageti, hh ( semi-om)
Papuci : pv, pumnal, sabie, 2maini,sageti(daca nu sunt playeri cu sageti pune critik)
Bratara :
pv,magie,hh(semiom),patrunzatoare,foc
Scut :
str(putere),hh,imun, reflexie
Coif :
magie, hh, regenerare pv, foc, otrava
Armura :
pv, sabie, pumnal, 2maini, sageti (daca nu sunt playeri cu sageti pune reflexie)
Arma :
patrunzatoare, hh, critic, putere(str)

Pentru Ninja :
Colier : pv, pumnal, sabie, 2maini, sageti(daca nu sunt playeri cu sageti pune critik)
Cercei :
sabie, pumnal, 2 maini, sageti, hh ( semi-om)
Papuci : pv, pumnal, sabie, 2maini,sageti(daca nu sunt playeri cu sageti pune critik)
Bratara :
pv,magie,hh(semiom),patrunzatoare,foc
Scut :
Dex(flexibilitate),hh,imun, reflexie
Coif :
magie, hh, regenerare pv, foc, otrava
Armura :
pv, sabie, pumnal, 2maini, sageti (daca nu sunt playeri cu sageti pune reflexie)
Arma :
Dex(flexibilitate, patrunzatoare, hh, critic, putere(str)

1 răspuns:
| AidaIoana explică:

La arma m-am referit la batalie +9