| PerIcoL97 a întrebat:

Bun am si eu ca de obicei o problema.Am windows Pirated Edition si in cs nu ma pot conecta la nici un server de ZOMBIE faza e ca ma pot conecta la respawn, cs normal, surf, hns orice dar nu la zombie dc? am schimbat si cs am sters si configu degeaba plz help!

Răspuns Câştigător
| Zeddddddd a răspuns:

Nu iti merge pentru ca ai un windows care nu suporta serverele respawn hai sa iti zic ceva serverele zombie din cs au un folder care nu stiu cum sa iti zic na (pazeste) fiserele din cs ca sa nu intre ceva probabil ai ceva la windows sti... si de asta nu iti merge bagati XP e mai bun pentru jocuri... big grin

3 răspunsuri:
| Zeddddddd a răspuns:

Pai frate da recunosc ca iti raman cateva fisere in pc da nu este problema intra pe i-downlaod si cauta acolo un program care sterge fisierele care nu iti trebuiesc

| PerIcoL97 explică:

Poy faza e ca nu mai pot sa imi bag nici un windows deqt asta pentru ca imi raman niste "fisuri" prin PC...Trb sa chem pe cineva sa imi faca ceva prin BIOS dar momentan e plecat la Timisoarasad

| PerIcoL97 explică:

Mda mz mult a mers:X