| Juviia a întrebat:

Acum cateva zile am vazut la o prietena jocul Hollywood U si mi s-a parut destul de smecherhappy.Dar ea avea si un hack cu bani si diamante infinite.Asta l a facut si mai fain..Am incercat si eu sa il instalez cu hack de pe aptoide.Am facut ce trebuia, si cand am intrat in joc imi dadea un screen cu loading si nu facea nimic. Funda pt.cine ma ajuta!:3

1 răspuns:
| escapegoatxd a răspuns:

De ce ai juca un joc single player cu hack? Unde mai e distractia? adica in multiplayer poti sa-i enervezi pe altii, doar atat.
Probabil jocul a facut update la anti-hack si nu mai e disponibil.