| impo a întrebat:

Acum ceva timp mi s.a stricat bluetooth-ul si as dori un program care sa transfere direct din telefon pe calculator fara sa fiu nevoita sa introduc bluetoothul in pc.Dau funda.Mersi

3 răspunsuri:
| Uraniu a răspuns:

Nu exista. Pentru ce crezi ca era USB-ul de bluetooth?

| Sh4Dow a răspuns:

Cu cablu de date sau prin intermediul unui card. Altfel nu ai cum doar cu un program gandeste-te si tu un pic -.-.

| vladsoare a răspuns:

Merge fara probleme cu cablu de date.
Daca ai card de memorie exista adaptoare cu care poti copia direct de pe PC pe card sau invers, dar trebuie sa ai card reader la calculator