| anonim_4396 a întrebat:

Buna all am si eu o intrebare poate ma ajutati si pe mine.O prietena cred ca m-a blocat pe fb desi ea mi-a trimis mereu cereri de prietenie innapoi si ma intreba ce se intampla.Acum vad ca de cateva zile numai o gasesc deloc pe fb si mi-am facut alt cont cu alt email si am gasit-o.I-am trimis mesaj si nu mi-a raspuns, credeti ca m-a blocat intentionat pe celalalt fb tinand cont ca nici pe nou cont nu vrea sa raspuna la mesaje sau nu a vazut inca mesajele? va rog sa mi raspundeti care stiti.va multumesc.eu cred ca este intentionat

2 răspunsuri:
| Romeo44 a răspuns:

Din cate se vede e cam intentionat...incearca sa vorbesti cu ea, daca ai gresit cu ceva sa iti ceri scuze, fi mai amoros, roag-o sa iesiti putin pe afara sa vorbiti...nu stiu fai o poezie, orice.Bafta acolo si vezi cum faci sa nu o pierzi.

| escapefromfear a răspuns:

In primul rand sunt fata in al doilea rand as vrea sa stiu daca ea vede mesajele care sigur le primeste in altele nu direct in inbox.le vede?