| mihaelaalol a întrebat:

Buna all!
eu am o intrebare legata de un joc, metin2 candy longju!
Acum o luna, jocul mergea si mi-a zis azi un coleg sa il instalez din nou!
L-am instalat, si eram f. fericita ca imi puteam vedea contul din nou(o samanca cu otel+9) si cand sa intru si sa imi bag contul, imi zice ca parola este gresita(am pus parola mea de la cont) si nu stiu ce s-a intamplat!
va rog spuneti-mi!
fundita?!happy

Răspuns Câştigător
| Omi777 a răspuns:

Mai cred ca sau resetat conturile sigur daca nu til gasesti in clasament inseamna ca sau resetat conturilewinking! Fundabig grin?

1 răspuns:
| ACTH a răspuns:

Problema este ca... Probabil sau sigur, nu ai mai intrat in cont mai mult de 3 saptamani. Asa am patit si eu. Aveam pe ro un cont de 51 si mi l-a blocat ca nu am mai intrat in el 3 saptamani. Mi-a dat si motivul. Cate-odata sa intampla sa spuna si nume sau parola gresita, cum ti s-a intamplat tie; sau ti-a furat un hacker parola... Multumesc. Funda?