| anonim_4396 a întrebat:

am achizitionat un laptop de 2 luni dar din cauza ca am intrat pe site-uri de jocuri a inceput sa mearga mai greu, adica eu cred ca problema este din site-urile de jocuri, insa nu sunt sigura. Ce pot face?

Răspuns Câştigător
| adyboy1 a răspuns:

Du-te cu el la un service IT si zi-le la aia sa ti-l deviruseze. Eventual, poti sa le spui sa iti puna cel mai bun antivirus gratis pe care il au. Stai linistit/a, cred ca costa 10 lei sau 15. Depinde de service.