| serbii2 a întrebat:

Buna,am cautat la nebunie trainer si hack pentru Shadow Fight dar imi tot apareau surveys, daca cineva a gasit un hack sa mi-l dea plz si daca nu sa imi spuna cineva cum sa trec peste surveys ca sa pot downloada!

3 răspunsuri:
| d3NyZzZ a răspuns:

Intra pe youtube si cauta : CreeHack. Gasesti acolo la primul filmulet link-u, descarci appk ( CreeHack ) intri pe ea ( trebuie doar sa o deschizi ), apoi intri pe shadow si poti cumpara apoi diamante si bani free. Scuze ca nu ti-am dat eu link-ul dar nu imi este permis sa pun chestii piratate. Succes!

| Mociofleaca_Marcel_1995 a răspuns:

File:///C:/Users/wind%207/Downloads/Shadow%20Fight%20Hack%202013.rar

| Iulian_Andrei_1970 a răspuns:

Si eu am cautat in disperare dar nu pot trece nici eu de survey.