| bunny_6472 a întrebat:

am inceput ieri sa joc metin2 si ma tot plimb pe acolo si nu-s tiu ce sa fac.ma puteti ajuta. sa-mi spuneti si mie cum trec nivelele si ce trebuie sa fac. dau funda+vot. pls help me.

Răspuns Câştigător
| laur_1243 a răspuns:

Trebuie sa te duci la animale si sa omori iti trebuie sabie care o gasesti la negustorul de arme sau tio da la inceput si asa faci lvl
funda?

2 răspunsuri:
| Durango_1496 a răspuns:

Dai click pe pergamente si faci ce spune acolo.

| sEEk8 a răspuns:

TRebuie sa ii iei o sabie si sa omori catei din aia de lvl 1 dar nu cu pumnu caci jos in dreapta iti arata niste imagini pentru prieteni inventar si inca ceva sabia o iei de la negustoru de arme ce sa mai zic BAFTA resut inveti!