| Daniella12 a întrebat:

Buna!

Am incercat sa descarc Metin2 United da' atunci cand trebuia sa apas "play" nu se-ntampla nimic, apasam si ramanea la fel. L-am dezinstallat, l-am instalat inapoi, l-am sters, l-am downloadat din nou, i-am dat un restart, etc...

Va rog, ajutati-ma!

P.S.: Am memorie.

Funda! >

Răspuns Câştigător
| muhamed a răspuns:

Ori ai procesori prea mic. Ori pc tau nu rezista la asta, mai clar e praf. Ori siteul metinului nu este bun, ori clientul, incearca sa iei un client chinezesc de la un metin adica sa deschizi acel metin si sa ati apara o poza cu o suroaica cum era la metin2 hammer si ia acel client si sterge clientul metinului united si baga-l pe ala daca nu merge nici asa nu stiu ce sa spun... Dar fi atenta, clientul de la acel metin sa scrie tot in chineza si acolo unde dai start sa scrie niste semne chinezesti pentru ca daca scrie start inseamna ca a fost editat de detinatorul metinului... Funda?!big grin