| Cezar17 a întrebat:

Am laptop HP si nu stiu cum sa trec in gta san andreas misiunea cand il cunosc pe cesar vialpando... FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Claudes a răspuns:

Acolo unde trebuie sa dansezi cu masina sunt tastele cu numbere din dreapta sagetilor, daca nu ai tastele, pui alte taste din ''options->controller setup->redefine controls->vehicle controls'', si ai acolo jos special controls, 4 taste, le modifici si pui alte taste, dupa ce ai terminat misiunea dai ''Restore defaults''. O seara placuta!