| AlexandraAndaSufletel a întrebat:

Buna,am luat un volan serioux srxw s30v si nu se instaleaza driverele de pe cd...ma poate ajuta cineva cu un site /? de unde sa le downloadez ca asa nu merge..si stau de 2 ore! mersi anticipat

Răspuns Câştigător
| Magnifico a răspuns:

S-ar putea sa ai o surpriza cand vei vedea ca driverele sunt doar o alternativa...adica volanul merge imediat ce l-ai conectat si nu trebuie instalate direverele.
Incearca sa intri intr-un joc, dupa care la setari pui configuratia, si voila! Merge jocul!