| Frumushka a întrebat:

Bunahappy am minecraft 1.2.5 si mi-am instalat minecolony (mai am too many item) si ma joc ce ma joc apoi la un moment dat imi iese de pe joc( adica imi arata "Saving chuncks" apoi sa inchide) e vreo modalitate sa nu-mi mai faca asa?

1 răspuns:
| Gangzbang a răspuns:

Ia-ti un texture pack No-Lag...cum ar fi cel Ooc, numai stiu cum ii spunea, dar din cauza numarului mic de fps, iti da crash-uri/saving chunksuri/etc! Si poate chiar din cauza modului/modurilor!
Joaca placuta! adauga sorin99g (messenger) ca si eu un jucator de minecraft!