| AsTheLove a întrebat:

Am nevoie de un ajutor aici.
De curand am descoperit acest Kindle 6 pe Emag.E super si as vrea foarte mult sa il cumpar.Problema e ca as vrea un review bun pentru el care sa ma si invete cum sa il folosesc.De preferabil in romana.Deci daca aveti un Kindle si stiti cum sa-l folositi, imi dati si mie cateva sfaturi va rog mult?
happy

DAU FUNDITA MARE!

1 răspuns:
| Sk8terBoy a răspuns:

Stiu pe cineva care are din iarna si e foarte multumit de el. Poti pune multe carti pe el in format pdf, epub si altele. Bateria te tine cam 3 saptamani cu wi-fi oprit. Nu trebuie sa-l lasi sa se descarce complet, pentru ca se duce acumulatorul prea repede. Ai aici mai multe detalii: http://bit.ly/1nCmIqB