| SNIPƎR a întrebat:

Buna am niste probleme cu xbox-ul atunci cand vreau sa ma joc introduc disc-ul de la un anumit joc si dupa nu se intampla nimic ecranul de la televizor este negru am incercat sa vad daca merge cu mai multe jocuri si tot asa am patit, va rog putin ajutor dau funda!

5 răspunsuri:
| strike118 a răspuns:

Ecranul de la televizor este negru de inainte de a introduce jocul sau dupa se face negru?

| SNIPƎR explică (pentru strike118):

E totul normal cand pornesc xbox-ul imi apare meniul toate cele dar cand introduc un joc ecranul se face negru ca de obicei da in loc sa imi apara animatia de la joc sau introducerea, ma rog nu se intampla nimic si este complet negru ecranul de la televizor si sa vad daca chiar nu se incarca am stat o jumatate de ora si tot nu s-a intamplat nimic

| strike118 a răspuns (pentru SNIPƎR):

Asa ar trebui sa faca cand se inchide, numai ca consola nu e inchisa... Sau s-ar putea ca CD-ul sa nu fie bun...desi asta nu prea mai e valabila daca jocul este unul original si nu tras de pe internet. :/

| SNIPƎR explică (pentru strike118):

Este de la consola nu de la joc sad nu sti ce poate avea

| strike118 a răspuns (pentru SNIPƎR):

Daca nu e infierbantata...sincer, nu stiu ce poate avea. sad