| Kayle a întrebat:

am o dilema. Cum ai putea sa-ti faci la metin2 privat un caracter tare (adica ce bonusuri ar trebui sa am etc) caci am avut o gramada dar am atacul cam slab in comparatie cu altii pls help!

3 răspunsuri:
| SeBBy_3213 a răspuns:

Pai sa te faci mental.Bonusuri ar cam trebuie critica10% sau mai mult pv vreo 3k daca ai server bun 7k.O armura buna in care sa bagi pv si pietre bune.Arma +8 +9 dar de lvl mare cu critica si un ati war sau piatra monstrilor pe ea.Scut imun daca ai gasi.Cizme cu pv mare, bratara cu pv mare, colier cu pv mare.Cam atat.Eu joc metin explosive si am lvl 102 si asta am facut si bat cum bate mama pe copil.

| Kayle explică:

Am battle+9, dga+9(la 70 otel), cercei, bratara, colier lacrima cerului+9 cu pv, papuci phoenix cu pv. Dau in medie cu 0.9k-2.9k e bine?

| Gamer a răspuns:

Incearca sa bagi cat mai mult semi-om in iteme si PV. Daca apuci pune si aparare pumnal aparare cu 2 maini. Apropo lv ai si ce arma si armura ai ca asta conteaza mai mult?