| pqCatana a întrebat:

Am o intrebare.Ce trebuie sa fac in metin2 evenimentu hide? Dau funda si vot.

Răspuns Câştigător
| William a răspuns:

Trebuie sa gasesti GM-ul. E un event cam ciudat. GM-ul se ascunde intr-o mapa si va da unul sau doua indicii (ex: Este foarte frig aici) iar voi il cautati si cine il gaseste primeste ceva.

2 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Pe forumul serverului respectiv de metin 2 scrie toate detaliile in legatura cu eventurilewinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa cauti un anumit player sau gm. Acesta iti va da indicii, care mai toata lumea va banui pe unde se afla, si trebuie sa-l cauti peste tot pe harta respectiva.

Cine il gaseste primul castiga.

O zi placuta happy