| Iuly1711 a întrebat:

Am o intrebare daca cumperi the sims 3 pc te joci cat te joci pe el apoi poti sa il dai si altcuiva? Multumesc!

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hmm... Nu chiar. Sims 3-ul se poate cumpara de pe Origin si acolo va ramane permanent, chiar daca iti reinstalezi Windows-ul. Daca vrei ca prietenul tau sa joace, ii poti da contul happy

| CuriousStuff a răspuns (pentru anonim_4396):

Da, ai dreptate. Am uitat de Origin. Eu ziceam daca cumva il cumperi pe DVD.

| RonRon a răspuns:

Pai depinde, tu vrei sa il cumperi in forma de DVD/CD de la un magazin? Sau sa il cumperi direct de pe net sau alte site-uri ca Steam?

| Iuly1711 explică (pentru RonRon):

Il cumpar de la un magazin.