| Pantea_Cezar_2000 a întrebat:

Buna,am o intrebare eu mai de mult mi-am vazut fratele jucand cs 1.6 pe un surf server si la un moment dat a scris in consola ceva de genu:"v ....to respawn"sau asa ceva asta facea ca atunci cand apasa v se respawna,adica si-a facut o comanda rapida pe o sing tasta,intrebarea mea este cum,mi-ati putea re scrie comanda din consola,pliz, las intreba dar este plecat, va mult ofer fundita VIP sau NORMALA depinde de voi! va multumesc

Răspuns Câştigător
| RaduTN a răspuns:

A creeat un blind. Cauta pe internet cum sa le faci, ce sunt, si o sa-ti mearga!