| priete a întrebat:

am o intrebare si este importanta! Pe 25 am testare la clasa a 4 a si nu stiu care sunt subiectele cine imi da niste testari de clasa a 4 a ca totusi as dori sa iau un punctaj maxim pentru parintii mei sa se mandreasca cu mine va rog e foarte important pentru mine!
Multumesc!big grin
P. S:Ma scuzati de categorie dar sunt foarte agitata!

Răspuns Câştigător
| CrishAici a răspuns:

Uite subiectele > de alcatuit o compunere,de analizat, de spus cuvinte cu sens asemanator si sens diferit, de subliniat parti de vb si deastea...si iti mai da un text iar u trebuie sa zici autorul, personajele si actiunea textului