| DulcikScumpik11 a întrebat:

Am o intrebare si tot nu gasesc raspuns..hmm.

Nu exista PhotoShop online, sau ceva ce se aseamana cu el? Eu nu pot descarca programe ca se strica calculatorul. Vreau sa poate face bula din aia si sa faca poze PNG, Sa adauge modele de scriesuri ( ce are PhotoShop ). Vă rog, dati-mi un raspuns bun. Daca nu stiti nici unul bun, nu va mai faceti timp sa comentatiwinking

Funda + vot la cel ce ma ajuta!

3 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Hahahaha, cine a scos duma asta cu stricatul calculatorului? Exista aplicatii portabile, la o adica (le dai jos pe calculator, dar nu le instalezi in mod normal ca sa faca modificari in sistem si le poti sterge fara probleme odata ce ti-ai facut treaba cu ele). Uite aici, ai pe alese - http://portableapps.com/apps/graphics_pictures

| RocKzZ a răspuns:

Nu poti descarca ca se strica calculatorul? laughing Las-o balta. Pentru ce sa faci poze ca sa le pui pe facebook cu bot? laughing Nu vreau sa te critic dar nu exista asa ceva online. Trebuie downloadate toate programele pentru editat pozewinking

| KodrutZ a răspuns (pentru RocKzZ):

Hai nu o da in fasole, exista o gasca de servicii de frecat poze online. http://pixlr.com/editor/ - de exemplu