| Edward121 a întrebat:

am o mare dilema... Am o rasnita de placa video nVIDIA geforce 8500 gt, ea trebuie sa fie de 512 mb ddr2, dar cand dau la game-debate scrie ca are 228 mb ddr2, iar cand dau prin dxdiag, la ea scrie "Approx. Total Memory 1521 mb", driverele sunt instalate... Ce sa inteleg din asta, are 228 mb, 512 sau 1521?

2 răspunsuri:
| Hitback a răspuns:

Cel mai sigur te uiti pe cutia placii daca o mai ai. Daca nu scoate speecy Piriform. Cpu-z. Aida32 sau everest32 si aflii exact ce ai.

| FlorinSalamNr1 a răspuns:

Ce procesor ai?