| paul9923 a întrebat:

Am o problema.Am un joc pe Cd Dirt 1 dar nu imi merge am toate cerintele de la el. Trebuie reinstalat windowsul? nu l-am mai instalat de vreo 3 luni si e timpul. Funda pentru orice sugestie buna

Răspuns Câştigător
| EdiT a răspuns:

Steam-ul nu se cumpără, FFS! Steam-ul e gratuit, doar jocurile putând fi cumpărate de către o persoană.
Ai copiat CRACK-ul?
Windows-ul nu trebuie reinstalat decât dacă e virusat sau are ceva probleme, nu se reinstalează că nu-ți merge un joc. De exemplu, eu am Win7 și ultima dată când l-am reinstalat a fost acum un an și câteva luni și merge la fel de bine.

1 răspuns:
| Trasnea_Vladut_Andrei_1993 a răspuns:

Si eu am incercat sa il iau si nici la mine nu a mers! daca este acelasi dirt care l-am luat si eu iti spun problema! la dirt trebuie sa ai steam! si acela se cumpara! sper ca am fost de ajutor Fundita?

| EdiT a răspuns (pentru Trasnea_Vladut_Andrei_1993):

Steam-ul nu se cumpără, FFS! Steam-ul e gratuit, doar jocurile putând fi cumpărate de către o persoană.
Ai copiat CRACK-ul?
Windows-ul nu trebuie reinstalat decât dacă e virusat sau are ceva probleme, nu se reinstalează că nu-ți merge un joc. De exemplu, eu am Win7 și ultima dată când l-am reinstalat a fost acum un an și câteva luni și merge la fel de bine.