| obsercvayr a întrebat:

am o problema, cand intru pe site la 8 Ball Pool Mulyiplayer, imi apare imaginea aia cu M in mijloc si se tot incarca, nu-mi mai incepe jocul, stie cineva ce sa fac?

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu ma joc pe acel joc. Iti recomand reinstalarea Adobe Flash Player-ului(desigur, prima data dezinstalarea sa, apoi reinstalarea), si, daca problema persista, iti recomand reinstalarea browser-ului, si, daca din nou, vei avea aceeasi problema, atunci incearca un alt browser. Inainte de toate aceste solutii, sterge cache-ul browser-ului.