| Stripper a întrebat:

Am o problema cu calculatorul, cand vreau sa instalez windows 7 sau Vista apare eroarea asta http://imageshack.us/g/716/p05051115570001.jpg/ Am incercat sa dau install direct cu Deamon Tools si face la fel. Va rog frumos daca stie cineva sa ma ajute. Multumesc!

6 răspunsuri:
| username a răspuns:

E bootabil DVD-ul cu windows-ul? Sau mai simplu:
http://elvin.ro/2009/10/19/cum-sa-instalezi-windows-7/

| username a răspuns:

Din ce vad in poza driverele sunt pentru versiunea de x32bits si tu instalezi un windows x64bits. Driverele sunt incompatibile cu windows-ul. Descarca de pe net drivere pentru x64bits.
Eu stiam ca iti cere driverele dupa instalarea windows-ului.

| Stripper explică:

Este bootabil DVD-ul. (bag dvd-u si ruleaza singur)

| Stripper explică:

Http://forum.chip.ro/showthread.php?t=101112&page=2
Uitati si aici acel om are acceas problema.
Sper ca nu fac reclama.

| Stripper explică:

Http://imageshack.us/photo/my-images/684/unledvqn.png/
am incercat sa dau load drive si sa instalez driverele de la placa de baza (din folderu raid de la drivere sper ca acela este).
Cu alt windows merge se instaleaza alea dar dupa ce dau din nou load driver tot asa apare sa caut din nou driverele...

| Stripper explică:

Stie cineva?