| Ceva123 a întrebat:

Buna am o problema cu pc-ul.
Cand intru pe el se misca foarte greu,nu-mi deschide aplicatiile, jocurile si de asemenea se incarca greu.Nu pot nici descarca nimic si imi apare pe desktop un anunt: "Ascservice
Acces violation at address 317D38BC.Write of address 00000000. "
Daca ma puteti ajuta cum sa rezolv problema ar fi o mare placere.
De asemenea cine stie va primi clasica funda de onoare ...deci va multumesc. happy

Răspuns Câştigător
| MrOvy a răspuns:

Cel mai probabil din cauza multor jocuri/programe/etc descarcate si vechimea windows-ului PC-ul tau nu mai poate functiona la parametri normali.
Nu cred ca exista vreo solutie cu un program care iti rezolve aceste probleme asa ca cea mai buna alegere ar fi sa iti scimbi Windows-ul.