| bobi7477 a întrebat:

am o problema la PC : de vreo luna mi-am dezinstalat internet explorer ca ma dispera si am trecut pe google chrome. Acum observ ca era mult mai util Internet explorer dar nu-l mai pot instala, imi da o eroare in care imi zice ceva de genu ca instalarea nu s-a finalizat si sa consult nu stiu ce chesti pentru detalii. OK, precizez ca am windows 7. Cine ma ajuta detalii + link pentru download + toate explicatiile ia fundita. :d

4 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

INTERNET EXPLORER 9 RTM - KIT FINAL
Pentru win 7 32bit(x86) descarca
http://download.microsoft.com/......86-enu.exe
Pentru win 7 64 bit descarca:
http://download.microsoft.com/......64-enu.exe

| S3c0ndSh0t a răspuns:

Trebuie sa reinstalezi windows-ul ca sa poti sa treci din nou la Internet Explorer.Incearca sa cauti in Windows Update Internet Explorer 10.

| oananecula a răspuns:

Http://internet-explorer-9.en.softonic.com/download
acesta este un internet beta pe Windows 7 Vista Beta Xp (adica unu clasic)
acesta e site care ma bazes
cand dai Free Download Dai save da nu in C decat cand il instalezi il bagi in C.
Esti un internet explorer 32-bit unu obisnuit pentru windows 7 Succes

| R4V3N a răspuns:

Nu iti recomand sa te intorci la Internet Explorer. Google Chrome e pe locul 2 in top la cele mai utile browsere, in timp ce Internet Explorer e printre ultimele. Mozilla Firefox e cel mai bun. Funda?