| Rugina_Alex_1999 a întrebat:

.Am o urgenta! Mi-am instalat 7Day's to Die (joc super fain) dar imi merge greu (saccadat)... ajutati-ma va rog cu un program sau ceva sa mearga mai bine

P.S: Tin sa mentionez ca imi merg jocuri cu cerinte de sitem mai mari decat asta perfect gen World Of Tank's

2 răspunsuri:
| heldeN a răspuns:

Daca nu ai cerintele minime pentru acest joc, niciun program de pe planeta asta nu te va ajuta
http://www.game-debate.com/....../index.php
Sau daca le ai, si jocul e steam ON nu downloadat de pe un site oarecare, atunci poti astepta un update care va rezolva problema, cam atat cred ca poti face

| DEADEND a răspuns:

Pai dai si tu la options la video si reduce tot de acolo.