| birisbianca1 a întrebat:

Buna! Am primit ceva bani si vreau sa-mi iau un laptop nou.ma puteti ajuta cu vreun exemplu, ceva pana in 1400 lei. dau fundoiul daca imi dati si link-ul...PS: nu vreau notebook-uri big grin

Răspuns Câştigător
| teo_7965 a răspuns:

Ma,dupe pe emag.ro sau vexio.ro gasesti acolo o gramada de loptopuri uite asta mi se pare bun http://www. emag.ro/laptopuri/notebook-HP-compaq-presario-cq57-375sq-cu-procesor-amd-dual-core-e-300-130ghz-2gb-320gb-amd-radeon-hd-6310m-free-dos-negru--pQJ071EA? ref=vc_rec_1