| Ella010 a întrebat:

Buna,am si eu nevoie sa-mi spuneti cel mai bun antivirus!

Răspuns Câştigător
| N0xEterniS a răspuns:

Clar BitDefender sau Kaspersky trec usor peste NOD 32 laughing

Deci daca vrei sa fii protejata impotriva ultimelor '' amenintari '' ar trebui sa alegi intre BitDefender sau Kaspersky. Eu folosesc BitDefender Total Security 2013 big grin Face cate 2-3 update pe zi, deci mereu e la curent cu virusii noi, are si o functie de TuneUP sa-ti tii pc-ul mai '' curat '', incripteaza fisiere, conversatii, poti creea un seif sa-ti tii documentele. BitDefender a fost votat in 2013 antivirusul anului, trecand peste Kaspersky-ul germanilor happy si in plus BitDefender este roman happy
Antivirusul scaneza tot ce intra in pc, fie de pe un CD sau cand downloadezi, din cand in cand face singur scanari in pc si rezolva singur daca e pe modul '' auto-pilot '' happy
Ti-l recomand cu incredere, cat timp e pornit in pc, nu ai de ce sa-ti faci griji happy

2 răspunsuri:
| MrCaNaByS a răspuns:

Dupa parerea mea dintre toate antivirus-urile pe care le-am incercat cel mai bun mi s-a parut Eset NOD 32.

| pisiboss a răspuns:

Avast iti dau licenta pana in 2038 la el YD meu de YH floryan_eduard@yahoo.com