| Ciprianccdlcjmrx a întrebat:

am primit BAN pe cs go, si vreau sa stiu daca o sa dispara acest ban sau e definitiv.

5 răspunsuri:
| AlexDFY a răspuns:

Scrie sus cu galben pentru cate ore/zile/saptamani este, dar daca scrie ceva de VAC atuci este permanent

| MarishB a răspuns:

Daca e "Majorly Disruptive" atunci este permanent.
Daca e "Minorly Disruptive" atunci dureaza aproximativ cinci saptamani

| Dumitru_Sebi_1998 a răspuns:

Pai ai folosit hackuri? Atunci bye bye cont

Ce scrie? Vac ban sau un timp in care iti va trece ban ul? Ai folosit hack uri?

| Bogdan0628 a răspuns:

Deponde ce tip de ban.
Poate fi un match cooldown, care apare sub optiunile gen PLAY/INVENTORY/OPTIONS. La acest tip de ban iti scrie cat timp dureaza si cat timp mai ai.
Daca este VAC ban, atunci ai cam belit-o happy
Acel ban este permanent, iar daca ai inventar scump, sa stii ca nu mai poti vinde nici un skin...