| gheorghe602161 a întrebat:

Buna!
Am si eu o intrebare: cum pot sa sterg anumite persoane din lista mea de yahoo messenger?
Multumesc.

2 răspunsuri:
| 010101012 a răspuns:

Te duci sus la Contacts, selectezi persoana pe care vrei s-o stergi, si apesi pe Delete de la Contacts. Bafta! Funda?

| oldschool207 a răspuns:

Click dreapta pe persoana respectiva si delete sau poti sa ii dai detele(deschizi ferestra cu persoana respectiva ii dai delete din lista dar nu inchizi ferestra si dupa o sa iti apara in fereatra cu ea ignore in dreapta sus)