| NellAa a întrebat:

BUna, am si eu o intrebare referitoare la Google Chrome! Deci cind deschid Google Chrome, imi apare partatele alea pe care dai click si intri in site, cum pot schimba siteul di partatelele alea, sa pun de ex alt site si cind dau clic sa intru in el?

Răspuns Câştigător
| ASIGURATORUL a răspuns:

Acolo raman inregistrate ultimele site-uri accesate. Va trebui sa intri cel putin odat ape site-ul care vrei sa ti se inregistreze. Mai exista o posibilitate, intri pe site-ul dorit, apoi clic pe steluta galbena din dreapta sus si apoi "done". Daca deschizi apoi o pogina chrome, o sa iti apara inregistrat site-ul respectiv chiar sub locul unde tastezi denumirea unui site pe care vrei sa il vizitezi. Succes!